Egy házban ágy és ágynemű égett Biharnagybajomban, a Béke telepen.
A püspökladányi hivatásos egység mellett a biharnagybajomi önkéntes tűzoltók is vonultak, akik két vízsugárral fékezték meg a tüzet.
Az ott lakó ideiglenesen rokonokhoz költözött.
Témák:
- Hajdú-Bihar Vármegye
