Női kézilabda NB I - Az utolsó percben mentett pontot a Ferencváros

A házigazda Ferencváros az utolsó percben mentett pontot a Debrecen ellen a női kézilabda NB I keddi mérkőzésén.
Az eddig százszázalékos együttesek találkozóján a szünetben még két találattal jobban álltak a legutóbb ezüstérmes zöld-fehérek, a hajdúságiak azonban az utolsó hét percben rendre visszaszerezték a vezetést döntetlen után, és fél perccel a végső dudaszó előtt is náluk volt az előny (29-30). Már csak 16 másodperc volt hátra, amikor Schatzl Nadine egyenlített, ezzel mindkét csapat megőrizte veretlenségét.

A mezőny legeredményesebbje a fővárosiak junior világbajnok jobbátlövője, Klujber Katrin volt 11 góllal.