Felemás hajdú-bihari futsalhétvége a férfiaknál

A Berettyóújfalu győzött, a DEAC nagyon pofont kapott péntek este.
Az FTC-t fogadta a Pálfy István Rendezvénycsarnokban a Berettyóújfalu a férfi futsal NB I. 4. fordulójában. A Ferencváros sorsa viszonylag hamar, az első félidőben eldőlt – a hazaiak 4–1-re vezettek az első 20 perc után.

A fordulást követően kapaszkodtak a fővárosiak – 4–3-ra is feljöttek –, ám 6–4-re kikaptak. Az MVFC ezzel továbbra is veretlen, 10 pontjával – jobb gólkülönbségének is köszönhetően – vezeti a tabellát.

Nem nyerő hetes

Óriási verést mért hazai pályán a Dunaferr a DEAC-ra. Az első öt perc után 1–1 volt az eredmény, a szünetben már 4–2-re vezettek a hazaiak. A második félidőben sem javult a helyzet, a Dunaújváros még berámolt három gólt, és 7–2-re kiütötte a debrecenieket.