A címvédő otthonában nyert a DVTK

Hosszabbításban győzött a miskolci csapat.
A DVTK Jegesmedvék csapata hosszabbítás után 3-2-re győzött a Banska Bystrica otthonában a szlovák jégkorongliga alapszakaszának keddi játéknapján.

A második harmadban hat perc alatt négy gól született, egyenlő eloszlásban. Ezt megelőzően, és a rendes játékidőben sem találtak a hálóba a csapatok, ezért hosszabbításra volt szükség. A ráadás második percében a magyar csapat kanadai csatára, Ryan Harrison szerezte a győztes gólt. A miskolciak a hatodik meccsükön negyedszer nyertek a Tipsport Ligában.

Eredmény:

HC '05 Banska Bystrica (szlovák)-DVTK Jegesmedvék 2-3 (0-0, 2-2, 0-0, 0-1) - hosszabbítás után