FőoldalKézilabda Női kézilabda NB I - A Debrecen győzelmével indult az idény byHírszerkesztő -augusztus 29, 2019 0 Az újonc Szent István SE 33-24-re kikapott a Debrecentől Monoron a női kézilabda NB I szezonnyitó találkozóján. Eredmény, női NB I: Szent István SE-DVSC Schaeffler 24-33 (10-17) (MTI) Témák: Kézilabda Sport Facebook Twitter