Hirdessen itt

Női BL-selejtező - Döntetlent játszott, nem jutott tovább a Ferencváros

A Ferencváros női labdarúgócsapata 2-2-es döntetlent játszott a Spartak Suboticával a Bajnokok Ligája-selejtező harmadik fordulójában, így rosszabb gólkülönbsége miatt második helyre szorult szerb riválisa mögött, és nem jutott tovább.
A vezetést az első félidőben Vágó Fanny szerezte meg a keddi találkozón, aki a Slovan ellen is betalált. A második játékrészben a szerb együttes egyenlített, s bár az utolsó negyed órára fordulva Vágó újabb gólt szerzett, két perc múlva ismét egalizált a Spartak.

Az FTC szerdán a négycsapatos torna házigazdáját, a szlovák Slovan Bratislavát múlta felül 3-1-re, majd szombaton 2-0-ra diadalmaskodott a moldovai Agarista-SS Anenii Noi csapata felett. A kvartettből a 32 csapatos főtáblára az első helyezett Spartak jutott, mivel gólkülönbsége jobb volt (21-2), mint a zöld-fehéreké (7-3).