Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

3 milliárd forintra emelkedhet a 4iG Nyrt. alaptőkéje

Szeptember 5-én rendkívüli közgyűlést tart a 4iG Nyrt., hogy az alaptőke felemelését, kötvénykibocsátást és saját kötvények vásárlását lehetővé tevő felhatalmazásokról, valamint az alapszabály módosításáról dönthessenek a küldöttek.

A Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján szerdán közzétett tájékoztatás szerint az alaptőke 3 milliárd forintra emelkedhet, és 30 milliárd forintért bocsáthatnának ki vállalati kötvényeket. Az igazgatóság 18 hónapra szóló felhatalmazást is kaphat saját részvények megszerzésére az alaptőke legfeljebb 25 százalékáig - olvasható a közleményben.

(MTI)

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések