Garázs égett Kecskeméten

A tűzoltók két vízsugárral fékezték meg a lángokat.
Tűz keletkezett egy garázsban Kecskeméten, a Kocsis Pál utcában. A helyszínre a város hivatásos tűzoltóit riasztották, akik két vízsugárral eloltották a lángokat. 

Az egységek utómunkálatokat végeznek a helyszínen.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!