A Toronto Raptors győzött az Indiana Pacers ellen és így ismét a liga élére állt

Egy néhány perces hullámvölgyet leszámítva könnyedén győzött a Brooklyn Nets Chicagóban. A 117-100-ra végződő mérkőzésen D`Angelo Russell 28 pontot dobott.
Hiába nyert könnyedén (108-86) a Minnesota Timberwolves a Los Angeles Lakers ellen, a minnesotaiak a mérkőzés után bejelentették, hogy menesztik Tom Thibodeau vezetőedzőt. A mérkőzésen Andrew Wiggins és Karl-Anthony Towns egyaránt 28 pontot dobott.

Az Olando Magic 15 ponttal is vezetett a Staples Centerben, ám a Los Angeles Clippers a 28 pontos Tobbias Harris vezérletével fordított és végül 106-96-ra legyőzte ellenfelét.

A Miami Heat alaposan lebőgött Georgiában miután a harmadik negyedben húsz ponttal volt rosszabb az Atlantánál. A találkozón a Hawks 106-82-vel bizonyult jobbnak.

Bravúros győzelmet aratott a Washington Wizards, a fővárosiak 116-98-ra múlták felül az Oklahoma City Thundert. Az OKC vesztét a második félidőben belendülő Bradley Beal (25 pont) és Otto Porter Jr (20 pont) jelentették.

Kawhi Leonard nem játszott ma Torontóban, Kyle Lowry viszont visszatért. A Raptors 121-105-re győzte le az Indiana Pacerst és így visszavette a ligaelső pozícióját a Milwaukee-től. A torontóiak az első félidőben 70 pontot szórtak és így végül esélyt sem hagytak ellenfelüknek.

Majdnem megégett a Charlotte Hornets Phoenix-ben, mindezt úgy, hogy a Suns legjobbjaq Devin Booker lesérült. A papírforma végül azért így is beigazolódott köszönhetően Kemba Walkernek aki az utolsó négy és fél percben 18 pontot dobott (29-el zárt).