FőoldalRöplabda Női röplabda Extraliga - Három játszmában nyert a Nyíregyháza byHírszerkesztő -december 03, 2018 0 A Nyíregyháza három játszmában győzte le otthon a Haladást a női röplabda Extraliga szombati mérkőzésén. Eredmény: Fatum Nyíregyháza - Hungast-Haladás 3-0 (15, 18, 19) (MTI) Témák: Röplabda Sport Facebook Twitter