Női röplabda Extraliga - Három játszmában nyert a Nyíregyháza

A Nyíregyháza három játszmában győzte le otthon a Haladást a női röplabda Extraliga szombati mérkőzésén.

Eredmény:

Fatum Nyíregyháza - Hungast-Haladás 3-0 (15, 18, 19)

(MTI)

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!