Négy embert vittek kórházba szén-monoxid-mérgezéssel Vásárosnaményból

Szén-monoxid-mérgezés gyanújával vittek kórházba négy embert a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Vásárosnaményból szombat este - közölte a térségi katasztrófavédelmi igazgatóság honlapján.
A tájékoztatás szerint a mérgezés egy Zrínyi úti családi házban történt, a helyi önkormányzati tűzoltók magas gázkoncentrációt mértek az épületben.

(MTI)

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!