La Liga: megszerezte idei első győzelmét a Villareal (videó)

Carlos Bacca első góljával segítette csapatát idei első győzelméhez az eddig szintén nyeretlen Leganés otthonában a La Liga negyedik fordulójában.
A hazaiak kezdték jobban a mérkőzést, hiszen már az első játékrészben több nagy helyzetet is kialakítottak, azonban egyikből sem sikerült gólt szerezniük. Előbb Javier Eraso lövését védte Sergio Asenjo a 18. percében, majd Gerard Gumbau sem tudta bevenni a spanyol hálóőr kapuját bő tíz perccel később.

A fordulás után Mario Gaspar szabálytalanságát követően a 49. percben büntetőhöz jutott a Leganés, ám Guido Carrillo elhibázta a lehetőséget, így az állás továbbra is 0-0 maradt.

Végül az álmából felébredő Villareal Carlos Bacca révén megszerezte a vezetést a 65. percben, amit egészen a mérkőzés végéig nem engedett ki a kezéből, aminek köszönhetően megszerezték idei első győzelmüket.