Darázscsípésbe halt bele egy férfi Püspökladánynál! Allergiás rohamot kapott!

A Cívishír információi alapján szeptember 22-én darázscsípés következtében életét vesztette egy 38 éves hajdúszoboszlói férfi.
Az eset körülményeit a Püspökladányi Rendőrkapitányság közigazgatási hatósági eljárásban vizsgálja.

Úgy tudjuk, a férfi egy Püspökladány és Kaba közötti területen füvet nyírt, amikor a karját megcsípte egy rovar. Olyan heves allergiás rohamot kapott, hogy az életét már nem tudták megmenteni.

Az ügyben kerestük az Országos Mentőszolgálatot, de egyelőre nem kaptunk választ.

1 Megjegyzések

  1. "Civishír szerint szeptember 22én"
    Akkor megsugom, hogy szeptember 13án történt délután 2 óra körül!!
    Miért nem győződnek meg róla hogy valójában mikor is történt, mielőtt hülyeséget írkálnak...?!?!?!???
    Üdv: egy hozzátartozó

    VálaszTörlés
Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!