A brüsszeliták által nagyon-nagyon kedvelt agysebészt 3 rendőrnek kellett leteperni

Valószínűleg nem azért, mert nyalókát lopott.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!