Hamarosan összeházasodnak!
Öt éve alkot egy párt Pikali Gerda és Rékasi Károly, nagyon boldog együtt, ráadásul már az esküvőjükre készülnek. Szerelmüket még júliusban pecsételték meg eljegyzési gyűrűvel.
Kapcsolatuk kiállta az idők próbáját: 2015 nyarán még alig erősödött meg a kapcsolatuk, amikor a férfi súlyos motorbalesetet szenvedett. Gerda mindigvégig mellette volt és tartotta benne a lelket. A baleset után egy időre ő lett a családfenntartó, hiszen Károlynak nem volt állandó bevétele - írja a Hot! magazin.
Többször pletykálták, hogy nincsenek már együtt, de ez kacsának bizonyult. A kapcsolatuk erősebb, mint valaha, ráadásul a közelgő esküvőjük előtt szinte napról napra jobban kivirulnak. Látszik rajtuk, hogy mennyire szeretik egymást és milyen boldogok együtt. Reméljük, nem kell már sokat várni az esküvőre!
0 Megjegyzések