Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Megrázó videó: halálra szurkálta barátnőjét, majd kiugrott az ablakon a drog hatása alatt álló férfi

A 37 éves Michael Marler kokaint fogyasztott, majd a szer hatása alatt több helyen megszúrta szintén drogfüggő barátnőjét, végül az ablakon keresztül menekülőre fogta.
A Manchesteri Királyi Bíróság tegnap gyilkosság elkövetésében bűnösnek találta a 37 éves oldhami férfit. Az eset még február 12-én történt. A drogfüggő férfi moziba és vásárolni ment párjával, Danielle Richardsonnal. Ezután ancoatsi szállásukra mentek, ahol lakásuk felújításának ideje alatt éltek.

A bíróság értesülései szerint ekkor mindketten kokaint és marihuánát fogyasztottak. Másnap reggel 7:30-kor megdöbbentő felvételeket rögzített az épület biztonsági kamerája: a férfi egy parkoló autóra zuhant több, mint 7,5 méteres magasságból. A videón jól látszik, hogy Marler cipője lerepül, zuhanó teste pedig betöri az autó szélvédőjét. Csodával határos módon, de lemászik az autóról, majd tovább megy véresen, mintha mi sem történt volna.


Az esés után megpróbálta elkötni az autót, néhány másikat pedig megrongált. Rátámadt egy járókelőre, aki eredetileg segíteni próbált volna rajta, aztán ellopott egy másik autót, amivel elhajtott.

Amikor a rendőrök betörtek a város északi részén fekvő apartmanba, már csak Miss Richardson vérbe fagyott holttestét találták meg. Az áldozatot 15 késszúrás érte. Több szemtanú azt állítja, az ablakon és az összetört autó környékén is rengeteg vért látott.

A férfi később megtörten nyilatkozott a kihallgatásakor: „Be voltam állva. Nem volt velem ilyesmi korábban. Maximum egy kis paranoia, de semmi más. (…) Szerettem azt a lányt, nem tudtam volna vele ilyet csinálni.”

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések