Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Másodfokú riasztást adtak ki felhőszakadás miatt

Több dunántúli megyében másodfokú riasztást adott ki a felhőszakadás veszélye miatt az Országos Meteorológiai Szolgálat péntek este.
Az MTI-hez eljuttatott veszélyjelzésük szerint
Győr-Moson-Sopron, Vas, Veszprém és Zala megyében a következő órákban az intenzív záporok, zivatarok során rövid idő alatt akár 50 milliméternél is több eső hullhat.
Baranya, Fejér, Komárom-Esztergom és Somogy megyében szintén a felhőszakadás veszélye miatt elsőfokú figyelmeztetést van érvényben. Baranya, Fejér, Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom, Somogy, Vas, Veszprém és Zala megyére a heves zivatarok miatt is kiadták az elsőfokú figyelmeztetést.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések