Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Jennifer Lopez lánya napról napra szebb - Emme az anyukájára ütött

Jennifer Lopez kislánya tündéri volt az idei Video Music Awardson.
Jennifer Lopez egy gyönyörű ikerpárt hozott a világra 2008-ban: a kislány az Emme, míg a kisfiú a Maximilian nevet kapta. A 49 éves énekesnő két lurkója nő, mint a gomba, ráadásul a lánygyermeke napról napra egyre jobban hasonlít rá.

J. Lóhoz hasonlóan Emme is hatalmas őzike szemekkel és hosszú barna loknikkal rendelkezik, nagy eséllyel ő is ugyanolyan gyönyörű és vonzó nő lesz felnőttkorában, mint az édesanyja. A sztárt és a gyermekeit legutoljára a hétfőn megrendezett MTV Video Music Awards díjátadó gálán kapták lencsevégre. Nem is csoda, hogy Lopez elvitte a jeles eseményre a 10 éves gyerkőcöket is, ugyanis ő kapta idén a Michael Jackson-életműdíjat, ezzel a kitüntetéssel csak azokat díjazzák, akik már hosszú évek óta a zenei pályán vannak, és számos sikert értek el a karrierjük során. Emellett az énekesnő nyert még egy díjat, a legjobb közreműködés kategóriában a Dinero című dala nyert egy szobrocskát. Utóbbi számot a népszerű Cardi B női rapperrel és Dj Khaleddel készítette.

Nézd meg a fotókon, mennyire csinos volt a díjátadón Jennifer Lopez kislánya, Emme!
Jennifer Lopez a hétfőn megtartott MTV Video Music Awards gálára kislányát, Emme-t is elvitte. Még Camilla Cabello énekesnővel is pózoltak együtt.
Emme testvére, Maximilian is ott volt, bár a kisfiú itt pont eltakarta az arcát, úgy tűnik, ő kevésbé bírja a rivaldafényt.
Tökéletesen elkapott pillanat ez. Tündéri, ahogy Emme átöleli híres anyukáját, látszik, mennyire szeretik egymást.
A kislány láthatóan nagyon élvezte az esti díjátadó gálát, volt is miért izgulnia, hiszen Jennifer Lopezt több kategóriában is jelölték.
Emme és Maximilian itt gyönyörű nagymamájukkal látható. Látszik, hogy J. Lo és kislánya kitől is örökölték szépségüket.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések