Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Öthektáros területen égett a búza Sényőn – Megyei katasztrófavédelmi hírek

Öthektáros területen a learatott búza, valamint hat darab körbálás szalma és egy bálázó gép gyulladt ki szerdán délben Sényő külterületén.
A tulajdonos a gép oltását hat darab porral oltó berendezéssel megkezdte és leválasztotta a vontatóról. A nyíregyházi hivatásos tűzoltók három vízsugárral, kéziszerszámok és két darab munkagép segítségével oltották el a lángokat. Személyi sérülés nem történt.

Hatszáz négyzetméteres területen a száraz aljnövényzet és nádas kapott lángra Fábiánháza külterületén a délelőtti órákban. A nagyecsedi önkéntes és a mátészalkai hivatásos tűzoltók oltották el a lángokat.

Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések