Oszlopnak ütközött egy autó a főváros XI. kerületében

Senki nem sérült meg.
Villanyoszlopnak ütközött egy személygépkocsi Budapest XI. kerületében, a Péterhegyi lejtő és a Hetény utca kereszteződése közelében lévő parkolónál. 

A balesethez műszaki mentés céljából a fővárosi hivatásos tűzoltókat riasztották. Az elsődleges információk szerint az eset során senki nem sérült meg.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!