Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Sokkoló, amit Keresztes Ildikóval tettek. Szükség volt rá, de...

Muszáj volt!
Keresztes Ildikó tornászmúltjáról mindenki hallott már, ám azt kevesen tudják, hogy ez milyen komoly áldozatokat követelt tőle. Tornászként egy dekát sem hízhatott, anyukája pedig mindent bevetett, hogy kordában tartsa a súlyát. Volt olyan, amikor szaunába zárta be a lányát a cél érdekében.

"Régi történet, de ha kellene, most is ugyanúgy megcsinálnám, mint akkor. Más ember talán nem ehhez a módszerhez folyamodott volna, de én alkalmaztam ezt, és bezártam oda, persze kintről őriztem és mosolyogtam rá. Ezt verseny előtt meg kellett csinálni, hogy a mérlegelésnél ne legyen probléma. A ritmikus gimnasztikához a megfelelő állóképesség mellett a súlyát is tartania kellett, hogy ne hízzon el, és ezért muszáj volt néha meghúzni a határt, mert nagyon szerette a pociját. Mikor kiengedtem, fellélegezhetett, de enni nem kapott” – mondta el a mama a TV2 Vigyázat, szülővel vagyok! című műsorában, majd az énekesnő vette át a szót.

„Ugye a verseny előtt gyorsan le kellett fogyni. Akkoriban nem volt olyan a városban, hogy szauna. Egy helyen volt csak, a nagy sportcsarnokban, de külön városi engedély kellett, hogy oda a válogatott focistákon kívül bemehessen földi halandó. Azt, hogy milyen egy szauna, nem tudtam. Bementem és sokkot kaptam, hogy mi lehet ez, de anyu vitt, mert muszáj volt. Közben kiüvöltöttem neki: Te nem is vagy anya! Te meg akarsz ölni" – mesélte az utólag már vicces esetet Ildikó.

(Forrás: ripost)

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések