FőoldalBaleset Két kocsi ütközött, egy embert kórházba vittek byHírszerkesztő -május 15, 2018 0 Összeütközött két autó a 35-ös főúton, Debrecen és Józsa között, a Szentgyörgyfalvi úton. A katasztrófavédelem szerint egy ember megsérült, őt a mentők kórházba vitték. A helyszínelés ideje alatt az érintett útszakaszon félpályán halad a forgalom. Témák: Baleset Belföld Hajdú-Bihar Megye Hírek Közlekedés Facebook Twitter