Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.



Óriási titkot árult el magáról Demcsák Zsuzsa

Őszintén bevallotta, hogy...
Miután a műsorvezető tavaly szeptemberben köuös megegyezéssel távozott az AV-ből, szükségét érezte, hogy egy időre elbőjjon a világ elől. Ahogy a hot! magazinnak elárulta, ekkor már a végkimerülés határán volt, annyira túlhajszolta magát az utóbbi évek folyamatos koránkelésével. Hála a pihenésnek és regenerálódásnak, Zsuzsa már jól van, kisimultan, csillogó szemmel, kirobbanó formában jelent meg a Women of the Year gálán. A munkamegjelenéseket leszámítva „visszavonulása” óta először ment nyilvános rendezvényre, és bevallása szerint nagyon élvezte.

„Kellettek ezek a hónapok, amikor végre nem a külvilágra, hanem magamra figyeltem, valamint arra, hogy pontosan érezzem, tudjam, mi a fontos az életben – kezdi a hot! magazinnak, majd elárulta, hogy egy életre megtanulta a leckét, semmi sem lehet fontosabb annnál, hogy önmagával harmóniában legyen.

A műsorvezető rengeteget edz, sokat dolgozik, olvas, főz, és ahogy fogalmaz, százszor több időt tölt most a gyermekeivel, mint régen, akiket egy boldog, kiegyensúlyozott édesanya vár haza.

Egy nagy titkát is elárulta. Munkája során olyan magabiztosság áradt belőle, hogy a legtöbben el sem hinnék, hogy gond volt az önbecsülésével. Pedig…:

„Én egy rendkívül önbizalom-hiányos nő voltam. Ráadásul állandóan azzal foglalkoztam, hogy vélt-valós elvárásoknak feleljek meg. Ma már tudom: az a legfontosabb, hogy magammal legyek jóban.” – vallotta be Zsuzsa, aki csak azt vette észre, hogy megállás nélkül dolgozik, hiszen a sárga csekkek egyfolytában jöttek, anyagi segítsége pedig nem volt.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések