Orbán Viktor: Európa megtelt – Videó!

Megvolt az első fontos tanácskozás az Európai Néppárt vezetőségi ülésén – mondta Orbán Viktor Facebook oldalára feltöltött videójában.

Elmondtam ismét kellő súllyal és erővel, hogy szerintem Európa megtelt – jelentette ki a miniszterelnök.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!