Most először mesélte el.
Mádai Vivi merész dolgot vállalt be nemrég Várkonyi Andinál: minden sminkjét lemosta, és megmutatta a természetes arcát. Ez azért is nagy szó volt a műsorvezetőtől, mert gyerekkorában elképesztően sokat bántották szeplős arca miatt. Most azt is elmesélte, milyen gúnyneveket aggattak rá az évek folyamán:
