Friss! Újabb támadás Bécsben. Most az osztrák parlamentnél!

Mindennapossá váltak a támadások az oszt­rák fő­vá­ros­ban. Mint arról az oszt­rák lapok be­szá­mol­tak, most ismét egy mig­ráns tá­madt, ez­út­tal a par­la­mentnél egy biz­ton­sági őrre.

A Kronen Zeitung beszámolója szerint újabb migránstámadás történt Bécsben. Ezúttal az osztrák főváros parlamentjének egyik biztonsági őrére támadt egy afgán migráns.

A bevándorló egy autóból akarta kiráncigálni az őrt, de a támadás nem úgy sikerült, ahogy azt szerette volna. Az első hírek szerint az áldozat sértetlenül megúszta a gyors reakciónak köszönhetően. Az elkövetőt a helyszínen őrizetbe vették.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!