Elu­ta­sítja az orvosi segítséget VV Fanni édesanyja: "Ebben nekem senki sem tud segíteni"

Nem kér a szakemberek segítségéből.
Képtelen feldolgozni lánya elvesztését VV Fanni édesanyja. Az asszony ma is hazavárja az egykori valóságshow hőst, bár teljesen bizonyos, hogy a lány már nem él. Fanni édesanyja orvosi segítséget sem kér a gyász feldolgozásához, azt mondja, a lelki sebekkel neki kell megbirkóznia.

"Ugyanott tartok, mint az első napon, amikor megtudtam, hogy eltűnt a lányom. Nem változott semmi sem, ugyanúgy várom őt haza! Nem kérek orvosi segítséget sem és nem szedek gyógyszereket. Szeretném ezt a problémát saját magam megoldani. Ebben nekem senki sem tud segíteni" – mondta a Star magazinnak Fanni édesanyja.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!