FőoldalBulvár Elárulta: Várkonyi Andrea műsor közben beszélt a második gyermekről byHírszerkesztő -március 20, 2018 0 Döbbenetes, ami kiderült. A Micsoda nők! adásában Dr. Angster Mária pszichoterapeuta jelenlétében beszélgettek Várkonyi Andrea vendégei a családról, a második gyermekről. A témához hozzászólva pedig Várkonyi Andrea elárulta, hogy kislánya miért döntött úgy, hogy nem szeretne kistestvért… Témák: Bulvár Hírek Facebook Twitter