Méghogy a Fidesz nem a fiatalok pártja – Mindenki Orbán Viktorral akart szelfizni (képek)

Mert Orbánnal szelfizni menő!
Tényleg nem voltak fiatalok… á dehogy.












Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!