Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Jövendőmondó boszorkány miatt figyelmeztet a rendőrség

Egy nem mindennapi esetet tett közzé a rendőrség a Facebook-oldalán, főszerepben egy „boszorkánnyal”. 
Egy pozsonyi férfi a parkolóban tisztította autóját, mikor a fent említett „boszorkány” odalépett hozzá azzal a szöveggel, hogy el ő egy jövendőmondó. „Maga el van átkozva” – mondta a meglepett férfinek a nő.

Az áldozatnak sem ideje sem kedve sem türelme nem volt hallgatni a nő fecsegését, adott neki két eurót, hogy álljon tovább, de a „boszorkány” ezt keveselte, 30-at követelt. „A férfi azt sem tudta hogyan, de odaadta neki a kért összeget. Lehet, hogy tényleg elvarázsolta volna?” – írta a rendőrség.

A boszorkány eltette a pénzt, majd tovább állt. A férfi a távolból látta, ahogy a nő újabb áldozatot szemelt ki magának. A rendőrség ezért az alábbi szöveggel figyelmezteti az embereket:
„Ha valakit szintén leszólít egy ilyen személy, mondják meg neki, hogy a maguk feloldozóinak zöld palástjuk, villogó járművük, valamint kicsi, fekete, hangos pálcájuk van, és nagyon szívesen segítenek.” 
- írja a parameter.sk.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések