Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Halálos baleset Nagykállóban - Busz és személyautó ütközött

Teljes szélességében le kellett zárni a 4911-es főút Nagykállón átvezető szakaszát egy halálos baleset miatt szombat reggel.
A nyomok alapján az történhetett, hogy egy Audi érkezett a városba Máriapócs felől, és a Mártírok útjához érve egy kettőskanyarban a gépkocsi az esőtől vizes úton átcsúszott a felezővonalon, és frontálisan nekiment a szemből érkező autóbusznak.

A baleset nyomán a busz a padkára sodródott, a gépkocsiban ülők közül egy személy meghalt, egy megsérült. A rendőrség igazságügyi műszaki szakértő bevonásával indított vizsgálatot a felelősség megállapítása érdekében.

A katasztrófavédelem közleménye:

Menetrend szerint közlekedő autóbusznak ütközött egy személygépkocsi szombat reggel Nagykállóban, a Bátori út és a Mártírok útja kereszteződésében.

A személygépkocsiban ketten sérültek meg, egyikük olyan súlyosan, hogy a többszöri újraélesztés ellenére sem lehetett az életén már segíteni.

A nyíregyházi hivatásos és a nagykállói önkéntes tűzoltók a járműveket áramtalanították, majd a forgalmi akadály megszüntetésén dolgoztak.

Fotók a balesetről


Forrás: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság 

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések