Balhé és pedofília Vona Gábor téglási fórumán! Keményre sikeredett a kampány!
byHírszerkesztő-
0
Vona Gábor nem csak nem nyilatkozott az ECHO TV-nek, de stábjukat ki is tiltotta a lakossági fórumról.
A Jobbik egykori országgyűlési képviselője azonban szóba állt velünk. Rubi Gergely arról is beszélt, hogy a Jobbik hogyan játszotta ki azokat a tagokat, akik nem értettek egyet a néppártosodással.