Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.



Nooormális? Trabant-szoborral próbált elhajtani a csornai tolvaj

A rendőrségre 2018. január 4-én 20 óra körül érkezett bejelentés, amely szerint a csornai körforgalomban kiállított Trabantot egy ismeretlen az első kerekei előtt lévő betonlap eltávolítása után megpróbálta eltolni.
A járőrök a helyszínen adatgyűjtést és tanúkutatást végeztek, majd elfogtak egy 27 éves férfit, akit előállítottak, majd gyanúsítottként kihallgattak. A férfinél felmerült a kábítószer-fogyasztás gyanúja, s a teszt is pozitív eredményt mutatott.

A gyanúsított elismerte, hogy a kocsit már korábban, 2018. január 2-án is megrongálta, akkor az ablakát törte be egy szerszámmal.

A Csornai Rendőrkapitányság M. Péter ellen garázdaság, valamint kábítószer birtoklása vétség megalapozott gyanúja miatt indított eljárás.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések