Főoldalállatvédelem Felháborító: műanyagot esznek az orángutánok egy állatkertben - fotók byHírszerkesztő -január 06, 2018 0 Műanyag palackokat esznek az orángutánok a jakartai állatkertben, Indonéziában, ez pedig természetesen az emberek hibája. Sok látogató nemes egyszerűséggel behajítja az állatok közé a ételét és az italát, bele sem gondolva abba, hogy ezzel mekkora kárt okozhatnak nekik Témák: állatvédelem Hírek Indonézia Külföld Facebook Twitter