Egy személygépkocsi motortere füstölt hétfő hajnalban Nyíregyházán

A Törzs és a Szalag utcák kereszteződésébe riasztották a szakembereket.
A nyíregyházi hivatásos tűzoltók a járművet áramtalanították, illetve egy vízsugárral és kéziszerszámok segítségével az izzást, füstülést megszüntették.

Személyi sérülés nem történt.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!