Brüsszelben migránsok bombát dobtak rendőrautóra

Az egész úgy néz ki, mint egy hadüzenet, kezdi az erről szóló cikkét a belgiumi flamand napilap.  A kiszemelt rendőrautó egy rendőr főfelügyelőjé volt, ami legalább is jelzés értékű.
A tettesek – főként fiatalkorú bevándorlók, illetve migránsok leszármazottai – a főváros Saint-Gilles negyedében támadták meg a kocsit.

Az egyik rendőrségi forrás azt mondta, attól tartanak, hogy mindez csak a kezdet és sokkal komolyabb dolgok jönnek.

Két fiatalt előzetes letartóztatásba helyeztek. Találtak náluk kalapácsot, rendőrök családtagjairól fotókat és egyebeket.

Ennek ellenére „bizonyítékok híján” szabadlábra helyezték őket.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!