Árokban borult egy autó Boldognál

A katasztrófavédelem közleményében azt írta, a boldogi balesetnek egy sérültje van.
Árokba sodródott és a tetejére borult egy autó a Jászfényszaru és Boldog közötti úton.

A sérültet a mentők kórházba szállíttották.

A műszaki mentést a jászberényi hivatásos tűzoltók végzik. Munkájukat a jászfényszarui önkéntes tűzoltók is segítették. Az érintett útszakaszt a helyszínelés idejére lezárták.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!