Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

5 kilométert sétált a fagyban a diák, hogy beérjen az iskolába: hóemberré fagyott – fotó

Közel 5 kilométert gyalogolt a fagyban egy 10 éves kisfiú, hogy beérjen az iskolába, de mire megérkezett, még a haja is jégcsappá változott.
A Hópehely fiúnak becézett diák nem akart lemaradni a dolgozatról, ezért 5 kilométert sétált a -9 fokos fagyban, amikor megérkezett az iskolába, még a haja is teljesen megfagyott. Az osztályfőnök eldöntötte, hogy ugyan a gyermek nevét nem, de a róla készült fotókat nyilvánosságra hozza, amin jól látszik, hogy teljesen megfagyott a haja, valamint a végtagjai is teljesen elvörösödtek és felrepedeztek a hideg miatt.
Mint kiderült, a fiú igazi mókamesternek számít az osztályban, mindig sikerül megnevettetnie 16 osztálytársát. Úgy tudni, hogy nem is a szüleivel, hanem idősebb rokonainál él messze az iskolától - írja a Metro.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések