Összeütközött egy személyautó és egy kisteherautó a 37-es főút 50-es kilométerénél, Olaszliszka térségében szerdán.
A balesethez a sátoraljaújhelyi hivatásos tűzoltókat riasztották, akik megkezdték a műszaki mentést.
Az érintett útszakaszon félpályán halad a forgalom.