Személyautó és kisteherautó karambolozott a 37-es főúton

Összeütközött egy személyautó és egy kisteherautó a 37-es főút 50-es kilométerénél, Olaszliszka térségében szerdán. 
A balesethez a sátoraljaújhelyi hivatásos tűzoltókat riasztották, akik megkezdték a műszaki mentést.

Az érintett útszakaszon félpályán halad a forgalom.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!