Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Kedvezményeket kapnak a nagycsaládosok a művészeti akadémiától

Kedvezményeket kapnak a nagycsaládosok a Magyar Művészeti Akadémiától (MMA) a szervezetek között létrejött együttműködési megállapodás értelmében.
Kucsera Tamás, az MMA főtitkára az M1 aktuális csatornán vasárnap elmondta, hogy a Nagycsaládosok Országos Egyesülete (NOE) tagsági kártyájával rendelkezőknek a művészeti akadémia kedvezményes belépést biztosít az intézményeiben (Pesti Vigadó, Műcsarnok) rendezett kiállításokra, egyéni vagy szervezett csoportos látogatásokra. Terveik szerint ez a kedvezmény ingyenes belépést fog jelenteni. Több száz programot, vetítést, koncertet szerveznek az intézményeiken keresztül, ezekre eseményenként alakítják ki a kedvezményes lehetőséget - tette hozzá.  

Az MMA eddig is támogatta a nagycsaládosok rendezvényeit, művészeti programjait, ezzel a támogatással nem csak anyagi hátteret kaptak, hanem a minőségi magaskultúrát  tették elérhetővé a nagycsaládosoknak - mondta Joó Kinga, a NOE elnökhelyettese.

MTI

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések