Annyira elverték szegény asszonyt, hogy belehalt sérüléseibe. A tettes két helyi férfi, aki ellen emberölés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság.
A rendelkezésre álló adatok szerint a 19 éves V. György október elsején Tatabányán, egy családi házban bántalmazta a 87 éves idős asszonyt, akit meg is lopott. Ezután a megszerzett értékkel együtt elmenekült az épületből.A megvert asszonyra a szomszédai találtak rá, azonnal mentőt hívtak hozzá, az eset körülményei miatt pedig kihívták a rendőröket is.
A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság nyomozói együttműködve a Tatabányai Rendőrkapitányság rendőreivel adatgyűjtést és tanúkutatást végeztek, melynek során a két férfit elfogták és őket október 2-án a délutáni órákban előállították - írja a Police.hu.
A súlyosan bántalmazott idős asszony a október 3-án életét vesztette a kórházban. V. Györgyöt és társát a nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki, őket bűnügyi őrizetbe vették és előterjesztést tettek előzetes letartóztatásuk indítványozására.
0 Megjegyzések