Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Belehalt sérüléseibe az elgázolt szolyvai nő. Így próbálta eltüntetni a nyomokat a gázoló

A gázoló nem segített áldozatának, elmenekült a helyszínről.
Cserbenhagyásos gázolás történt Kárpátalján, a szolyvai járási Királyfiszálláson. Az 50 éves asszony a helyszínen életét vesztette. A baleset okozóját és járművét a nyomozók Ungváron találták meg.

Október 19-én jelentették a tragédiát a rendőrségen. Mivel a baleset okozója elmenekült a helyszínről, a rendőrség körözést adott ki ellene. Most megtalálták a kocsit és a sofőrt is.

Kiderült, hogy a mikrobusz volánja mögött egy 37 éves sofőr ült, aki a gázolás után Ungvárra menekült, ahol megjavíttatta autóját, hogy el tudja tussolni tettét. Később azonban bevallotta, hogy ő ütötte el az asszonyt. Az ügyben büntetőeljárást indítottak, még tart a nyomozás – írja a Kárpátinfo.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések