Reggeli baleset Debrecenben

Baleset történt a Nyugati utca és a Széchenyi utca kereszteződésében szerda reggel.

Egymásnak ütközött két jármű, emiatt torlódás alakult ki a lámpánál a Segner tér felől.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!