88 éves nőt ütött meg, majd rabolt ki Szolnokon egy férfi

Egy 23 éves férfi többször is megütött egy 88 éves szolnoki asszonyt 2017. augusztus 16-án, majd a bántalmazást követően kirabolta.
M. Zsolt Szolnok egyik utcáján szólította le az idős hölgyet, hogy pénzt kérjen tőle - írja a police.hu

Amikor az asszony megtagadta a kérést, az ismeretlen megragadta a ruháját és többször is megütötte. A hölgy a bántalmazás következtében elejtette a szatyrát, amelyben pénztárcája is benne volt. A férfi a tárcával együtt elmenekült a helyszínről.

Végül a szolnoki rendőrök 24 órán belül elfogták M. Zsoltot, akit gyanúsítottként hallgattak ki, majd őrizetbe vették.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!