Így szólt a Nélküled a debreceni iskolásoktól, Nagy-Magyarország formában

A nemzeti összetartozás napja alkalmából a Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskolája és Gimnáziuma, valamint az Arany János Gyakorló Általános Iskolája tanulói egy összeállítással emlékeztek meg, melynek végén elénekelték az Ismerős Arcok: Nélküled című számát.

1 Megjegyzések

  1. Megható!
    Ilyen megemlékezésre sor kerülhetett volna Gyurcsány-Meggyesi-Horn idejében?

    VálaszTörlés
Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!