Így szólt a Nélküled a debreceni iskolásoktól, Nagy-Magyarország formában
byHírszerkesztő-
1
A nemzeti összetartozás napja alkalmából a Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskolája és Gimnáziuma, valamint az Arany János Gyakorló Általános Iskolája tanulói egy összeállítással emlékeztek meg, melynek végén elénekelték az Ismerős Arcok: Nélküled című számát.
Megható!
VálaszTörlésIlyen megemlékezésre sor kerülhetett volna Gyurcsány-Meggyesi-Horn idejében?