Ezt tették a nővel és 15 éves lányával az afrikaiak mert állítólag hideg volt a csirke az éttermükben. Videó!
byHírszerkesztő-
0
A vásárlók hőbörögni kezdtek, hogy hideg volt a csirke, mait az étteremben kaptak. A tulajdonos azt mondta nekik, hogy visszaadják a pénzüket, ám ez nem volt elég - írja avilagma.com.