Baloldali britek lázongásra és utcai harcokra készülnek, amennyiben Theresa May alakítana kormányt kisebbségben!

A baloldali britek most lázongásra és utcai harcokra készülnek, amennyiben Theresa May alakítana kormányt kisebbségben a többséggel szemben. Sőt a miniszterelnök meggyilkolását is felvetették(amolyan jó liberális toleráns módon)…
De gondolkodjunk el a történteken egy pillanatra:

Ha elfogadjuk azt a tény, hogy a cél legtöbször (és még mindig) a káosz létrehozása és ez igaz, akkor most is, jelenleg, ebben pillanatban hatalmas háttérerők dolgoznak azon, hogy utcai zavargások és tüntetések lázadások törjenek ki Anglia szerte… Mindezt úgy, hogy a szélsőséges iszlamisták által elkövetett merényletek is folytatódni fognak, ami majd tivább szítja az etnikai feszültséget is….

Természetesen ahogy az USA-ban Trump ellen, vagy Magyarországon, itt is a baloldali és liberális körök álnak emögött., illetve szélsőbaloldali anarchisták. A pénz forrása mindháromnál valószínűleg egy és ugyanaz, vagyis ugyanazon forrásokhoz köthető!
Az etnikai feszültségekre és a terrorizmus okozta káoszra rápakolják azt a mozaikot, hogy a baloldali munkáspártiak nem fogadhatják el, hogy Teresa May hivatalban maradhasson gyakorlatilag kisebbségben! 

Amennyiben ez mégis megtörténne, azonnal lázadásokat és tüntetéseket fognak kirobbantani ellene. Legalábbis a tervük lehet ez…. 
Nem tudom per pill, mennyi fog ebből összejönni neki, de ahogy a legtöbb terv eddig, a bevándorlókkal felszított biztonsághiányig, a merényletektől a félelem-érzet létrehozásáig minden összejött a terv szerint…, sajnos úgy érzem ez is sikerülni fog!

Ne legyen igazam, de látom, hogy twitterek és kommentek ezrei szólnak ebben a pillanatban arról, hogy“amennyiben May marad a hivatalában, én hajlandó vagyok bármilyen lázadásra és összecsapásra”
“Én is, én is… menjünk az utcára és zúzzunk!”

Sőt a szélsőbaloldaliak Theresa May meggyilkolásával is fenyegetőznek, ha nem adja át a hivatalát.

Ha ez a terv.. pár héten belül meglátjuk sikerül-e ezt is kipipálniuk a háttérerőknek…

A hír forrása: Infowars.com

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!