Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.



Lopáson érték tetten a körözött személyt

Egy 25 éves salgótarjáni férfit vettek őrizetbe a rendőrök.
A rendőrség ügyeletére 2017. május 2-án 16 óra 30 perckor érkezett a bejelentés, miszerint az egyik országos áruházlánc salgótarjáni üzletében lopáson tetten értek egy férfit.

A helyszínre érkező járőrök igazoltatták a biztonsági őr által visszatartott 26 éves férfit, melynek során megállapították, hogy ellene a Balassagyarmati Törvényszék Büntetés-végrehajtási Csoportja garázdaság vétség elkövetése miatt elfogatóparancsot adott ki. A salgótarjáni lakost az egyenruhások a rendőrkapitányság épületébe előállították és őrizetbe vették, továbbá vele szemben a tulajdon elleni szabálysértés elkövetése miatt eljárást kezdeményeztek.

Forrás: infonograd.hu

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések