Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Ötmilliárdos programmal segítik a hátrányos helyzetűek boldogulását

A Debrecenben bejelentett országos program célja, hogy kiszabadítsa az embereket a segélyezettség csapdájából – mondta Czibere Károly államtitkár.
Ötmilliárd forint keretösszegű programot indít a kormány a hátrányos helyzetű csoportok foglalkoztatása érdekében – jelentette be az Emberi Erőforrások Minisztériuma szociális ügyekért és társadalmi felzárkózásért felelős államtitkára szerdán Debrecenben.

Czibere Károly elmondta: a június 26-án induló Kísérleti program a szociális gazdaság erősítésére elnevezésű program keretben 150-160 pályázatot támogatnak 30-50 millió forint közötti összeggel.

A program valós esélyt kínál, hogy “a segélyezettség csapdájából kiszabadítsa az embereket” – fűzte hozzá az államtitkár.

Forrás: dehir.hu

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések