Ipari méretekben folyik a lomizás utáni romeltakarítás.
Valaki - biztosan véletlenül - Nyíregyházán, a Szent István utca 67. elől elvitt egy elektromos rokkant járművet.
A tulajdonos nem tud nélküle mozogni, nem lomis cucc, aki tud róla vigye vissza - írja a szon.hu!